UcetnictviJK, podvojné účetnictví pro Windows.

   
     
  Popis programu:

Tento program pro Windows slouží jako podvojné účetnictví k evidenci a výpočtu měsíčních příjmů a výpočtu celkového finančního ročního příjmu firmy.

Uživatel/ka tohoto programu zadává do vstupních polí měsíc, příjem v daném měsíci, úrokovou sazbu, tantiemu a DPH. Program eviduje tento příjem a vypočítá ke každému měsíčnímu příjmu příjem s úrokem a přičte tantiemu a DPH, čímž získá celkový měsíční příjem. Celkové měsíční příjmy jsou poté sečteny a ve stavovém řádku programu zobrazeny, jako celkový příjem za rok. Seznam jednotlivých měsíčních příjmů program ukládá na hard disk ve formátu XML. Program dále umožňuje tisk sestavy měsíčích příjmů a celkového ročního příjmu.

Poznámky k vydání:

Program byl testován ve Windows 7/8.1/10.

Program si můžete nahrát, extrahovat do libovolné složky na hard disku a začít používat. Program není nutné instalovat. Tento program neobsahuje žádný virus, ani jiný škodlivý kód.

Ke stažení:

Spustitelný soubor:

UcetnictviJK-1.02-JK.zip

 
 

Licenční smlouva:

Program UcetnictviJK je freeware pro nekomerční použití. Pro komerční použití je program zpoplatněn. Všechny soubory musí zůstat nedotčené a nemodifikované originály tak, jak jsou distribuovány autorem programu.

Odmítnutí záruk:

TENTO SOFTWARE A SOUBORY KTERÉ OBSAHUJE JSOU POSKYTOVÁNY BEZ ZÁRUKY.

 
  Můžete podpořit vývoj tohoto programu investováním libovolné částky.:

Tento program vytvořil Jiří Kocián Copyright © 2017. All rights reserved.
Kontakt: info@kocianjiri.com

Na Webu od 1.7.2003.Click here: